KATEGORİLER
ANASAYFA / Bitkisel Afrodizyaklar / Erkexin

Erkexin
Erkexin

Erkexin Çakşır Otlu Karışımlı Bitkisel Gıda Takviyesi 2 Adet

Adet :
19.00


  • ÜRÜN DETAYI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • BENZER ÜRÜNLER
  • YORUMLAR

 

Erkexin Afrodizyak Yenilenen İçeriği ile Şimdi Daha Etkili

 

Erkexin Bitkisel Kapsül İçeriği : Hidroksil Propil Metil Seliloz (Kapsül) : %10 Çakşir Kökü : %22 Ginseng : %25 Keçi boynuzu : %20 Zencefil : %10 Ginko bloba : %13

 

 Erkexin bünyesinde bulunan uzman hekimlerimiz, şikayetlerinize göre size uygun danışmanlık hizmeti vereceklerdir. Danışmanlarımız sizi merkezlerimizdeki etkin şekilde kullanılandıgımız  "kullanıcı takip programlarına” kaydedecekler ve belirli aralıklarla yapacakları geri dönüşlerle ürün kullanımı, şikayetlerinizin son durumu ve bundan sonraki süreçte neler yapmanız gerektiği konusundaki tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

 

Çakşır Otu: Doga'nın en güzel bitkilerinden olan ve etkili bir afrodizyak özelligi olan bu çakşır, cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliklerinden dolayı cinsel isteksizlik tedavisi için faydalıdır. Cinsel gücü arttırıcı etkisini kan dolaşımının hızlanmasını saglayarak ve kandaki degerlerin zenginlesmesindeki etkisi ile uyarıcı etkiye sahiptir. Çakşır zihndelik verici ve afrodizyak etkisi ile performans arttırıcıdır.

 

Ginseng: En iyi özelliklerinden biri olan etkilerinden biride kullanan erkeklerde cinsel gücü ve sperm kalitesini ve sayısını arttırır. Prostatın oluşumuna karşı koruyucu etkiye sahiptir. Kanda bulunan şeker ve kolesterol oranını düşürür. kan dolaşımını düzenler ve kandaki degerleri arttırarak kansızlığa iyi gelir. Kalp ve damar sağlığı üzerinde de olumlu etkileri vardır. Yaşlanma belirtilerini azaltır.

 

Zencefil: ALLAH (c.c.) insanlara faydalansın diye bağıslamış oldugu hediyelerden biri olan zencefil Kur'an-ı kerimde (İnsan Suresi, 17. Ayet) adı geçen tek bitkidir. İştahon açılmasında ve vucudun direncinin artmasında soguklara karşı bümmim sistemin savunma mekanizmasının artmasında ve kan damarlarını genişleterek romatizma ağrılarının hafiflemesine de yardımcı olur. Bağırsak bozukluklarını giderir. İshali keser. Cinsel isteği arttırır. Yatıştırıcı ve gaz söktürücüdür. Vücudu terletir. İltihap önleyici etkisi ile özellikle eklem iltihaplarına karşı oldukça faydalıdır.

 

Isırgan Tohumu : Kişinin Cinsel saglık sorunlarında etkili sonuclar verirken erken bosalma sorunlarındada uyarıcı etkiye sahiptir. Vucuttaki enfeksiyonu temizler

 

Kullanım Bilgisi  ; Aç karnına 1 kapsül, ılık 1 bardak su ile birlikte aktiviteden 1 saat önce alınmalıdır. Ürün kullanımının üzerinden 48 saat geçmeden tekrar kullanılması tavsiye edilmez.

 

Memnun Kalmadığınız Ürünleri Satın Alınma Tarihinden İtibaren Maksimum 2 Adet Tüketildikten sonra 15 Gün İçerisinde Degiştirebilirsiniz Ürünlerimizin Kullanımı ve Etkileri Hakkında Müşteri Temsilcilerimiz ile Görüşünüz

 

Uyarı : ERKEXİN markamız Bitkisel Gıda Takviyesi olup Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın TCTKB 24-12-2010 tarih ve 06-00018 izniyle üretilmiş olup, Ürünlerimiz kesinlikle ilaç değil, bitkisel gıda takviyesidir. bitkisel olması sebebiyle reçete ile satılmaz.

 

 Uyarı : ERKEXİN.COM Sitemizde Satışa sunulan Ürünlerimizin (Karışımları içerisindeki herhangi bir veya birkaç bitkiye özel hassasiyeti olmayan kullanıcılar üzerinde) bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Ürünlerimizin karışım ve içerik bilgileri ise sitemizin ürün detay ve satın alacağınız kutularının üzerinde müsterilerimize sunulmuştur. Ürünlerimizden tam anlamıyla etki görebilmek için Üretici firmanın veya yetkili satış personelimizin size tavsiye ettiği kullanma talimatlarına mutlak ve eksiksiz uyunuz. 

 

Uyarı : Sitemizde satışa sunulan ürünlerimizi Hamile ve emziren bayanlar, küçük çocuklar ve bebeklerde kullanılması önerilmez. Ürünlerimiz Bitkisel Gıda Takviyesidir.İlaç Degildir.

 

       Sanalposlarımız henüz aktif değildir...


Benzer Ürünler

Vamax
Vamax 19.00 TL
Max 48
Max 48 19.00 TL
Extreme 5x5
Extreme 5x5 100.00 TL
Erkexin
Erkexin 119.00 TL
Chaos
Chaos 169.00 TL
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...


Bu ürüne henüz yorum yapılmamış...


MAKALELER
Anoreksiya nervoza Civan Perçemi Çayı Cinsel ürünler
Erkek Afrodizyaklar
Tüm Makaleler...
Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Sipariş Teslimat   |   Müşteri Hizmetleri   |   Markalar   |   Haberler   |   İletişim
Not: Bu sitedeki yapılan tüm bilgiler sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünlerimiz kesinlikle ilaç değildir, tıp doktorlarının ve sağlık danışmanlarının tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer kesinlikle değildir. Sitedeki ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden esinlenerek alınmıştır.Ürünlerimiz bitkisel gıda takviyesidir...

www.lalegulbitkisel.com
Bizi Takip Edin
Sizi Kampanya ve fırsatlardan haberdar edelim...

Copyright © 2013 Şifa Adresi
Tüm Hakkı Saklıdır...