KATEGORİLER
ANASAYFA / Bitkisel Afrodizyaklar / Afromen Gold

Afromen Gold
Afromen Gold

Afromen Gold Çakşır Ginseng Karışımlı Bitkisel Gıda Takviyesi 10 Kapsül

Adet :
99.00


  • ÜRÜN DETAYI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • BENZER ÜRÜNLER
  • YORUMLAR

 

Afromen Gold Ginseng Epimedium Karışımlı Bitkisel Gıda Takviyesi 750 mg x 10 Adet

 

Afromen gold iiçeriğindeki bitkilerin gücü ile son zamanların en büyük sorunu haline gelmiş olumsuz cinsel aktivitelerin giderilmesinde tercih edilen bitkisel gıda takviyesidir. Afromen gold kısa sürede uzun süren bir etki gösterir. Afromen gold uzman doktorlar tarafından tavsiye edilen özel bit bitkisel gıda takviyesidir.

 

İÇERİĞİNDEKİ BİTKİLER  

1. GİNSENG (PANAX GINSENG)

2. ÇAKŞIROTU KÖKÜ (FERULA ELAEOCHYTRIS)

3. ISIRGAN (URTICA SP.)

 

Afromen Uzman Görüşü  

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için; hastalıklardan koruyucu tedbirlerin alınmasının yanında, sağlıklı bir cinsel yaşamın sürdürülmesi de çok önemlidir. Geliştirilen bu ürün; özellikle erkeklerde sağlıklı bir cinsel yaşamın sürdürülebilmesi ve cinsel aktivitenin arttırılması için imal edilmiş.

 

Toplumumuzda çok yaygın olan cinsel rahatsızlıklar, önemli sağlık problemlerinden birisi olmanın yanı sıra, çeşitli depresif sorunlara da neden olmaktadır. Birçok evli çiftin ailevi problemlerinin temelinde bu sorun yatmaktadır.

 

Bu nedenlerle Afromen ürünü; sağlıklı bir cinsel yaşam sürdürmenin yanı sıra, aynı zamanda sosyal bir problemin çözümüne de katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Ürün içeriğinde kullanılan ginseng ve epimedium bitkileri bu alanda etkisi iyi bilinen bitkilerdendir.

 

Ürün içeriğinde yer alan ısırgan otu ise dolaşım düzenleyici etkisiyle ürüne ilave bir katkı sağlıyor. Kanımca doktor ve eczacı tavsiyesi ile ürünü kullanacak olan kişilerin haftada bir veya iki kapsül almaları ile cinsel yaşamlarında olumlu bir katkı elde edeceklerini düşünüyorum. 

 

Yrd. Doç. Dr. Turhan ALÇELİK

Özellikle cinselliğin tabu olarak görüldüğü ülkemizde sık görülen cinsel sorunlar erkeklerin bunu doktora dahi söylemekten çekindiği, tedavi edilmediğinde ciddi ailevi problemlere de sebep olan bir durumdur.Sebepleri değişken olmakla birlikte özellikle erektil disfonksiyonda dolaşım bozukluğu ve sempatik-parasempatik sistemin etkisini altta yatan majör sebepler olarak görülmektedir.

 

Panax ginseng ve epimedium türleri içerdikleri zengin flavanoidler ve glikozidler ile erektil disfonksiyonda yoğun çalışmaları yapılmış ciddi sonuçlar alınmış bitkilerdir.

 

Özellikle Epimedium un içerdiği İcariin flavonoidleri sildenafil benzeri etki yaptığı ilaveten nörotropik etkisi olduğu gösterilmiştir.Bunun yanda Ferula communis(çakşır) ve Urtica dioica (ısırgan) geleneksel tıpta dolaşım üzerine etkilerinde dolayı yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

 

Hem dolaşım hem de damar-sinir sistemi dikkate alınarak hazırlanan bu karışım doğal yoldan tedavide iyi sonuçlar ortaya çıkaracağı bilimsel çalışmalarla da desteklenmektedir.

 

Dr. Ali Alter 

Dip No 151556

       Sanalposlarımız henüz aktif değildir...


Benzer Ürünler

Vamax
Vamax 19.00 TL
Max 48
Max 48 19.00 TL
Porcodile
Porcodile 42.00 TL
Erkexin
Erkexin 19.00 TL
Chaos
Chaos 69.00 TL
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...


Bu ürüne henüz yorum yapılmamış...


MAKALELER
Anoreksiya nervoza Civan Perçemi Çayı Cinsel ürünler
Erkek Afrodizyaklar
Tüm Makaleler...
Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Sipariş Teslimat   |   Müşteri Hizmetleri   |   Markalar   |   Haberler   |   İletişim
Not: Bu sitedeki yapılan tüm bilgiler sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünlerimiz kesinlikle ilaç değildir, tıp doktorlarının ve sağlık danışmanlarının tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer kesinlikle değildir. Sitedeki ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden esinlenerek alınmıştır.Ürünlerimiz bitkisel gıda takviyesidir...

www.lalegulbitkisel.com
Bizi Takip Edin
Sizi Kampanya ve fırsatlardan haberdar edelim...

Copyright © 2013 Şifa Adresi
Tüm Hakkı Saklıdır...