KATEGORİLER
ANASAYFA / Ersag Reishi Mantarı / Reishi Mantarı

Reishi Mantarı
Reishi Mantarı

Ersag Reishi Mantarı 600 mg 60 Kapsüldür

Adet :
99.00


  • ÜRÜN DETAYI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • BENZER ÜRÜNLER
  • YORUMLAR

 

ERSAĞ REİSHİ MANTARI

 

Ersag reishi mantarı güvenle kullanabileceğiniz doğal katkısız içeriği olan saf katkı maddesi bulunmayan reishi mantarı özünden üretilmiş özenle kapsüllenmiş gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünümüzdür.

 

KOD: 2003 1 şişe 60 kapsül * 600 mg  

 

Ersağ Reishi Mantarı

Ersağ Reişi Mantarı takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Reişi Mantarı içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. % 40 Polysaccharides içermektedir. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

 

ERSAĞ REİSHİ MANTARI ÜRÜN BİLGİLERİ

 

BİLEŞEN LİSTESİ

1 kapsülde

Bileşen Fonksiyon (Kullanım Amacı)

Bileşen Adı % miktarı miktar(mg)

Türkçe Adı Reişi Mantarı Extratı %76,7 460,2 mg etken madde

Latince Adı Ganoderma Lucidum

Hammaddenin Formu Toz

Bitkisel Bazlı Kapsül (HPMC) %23,3 139,8 mg yardımcı madde (kapsül)

Toplam %100 600 mg  

 

Önerilen  Kullanım Şekli: Gıda takviyesi olarak yetişkinler için sabah akşam günde 2 defa birer kapsül bol su ile alınması tavsiye edilir.

 

İşletme Kayıt No : TR-20-K-010657 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

 

Reişi Mantarı Onay Numarası: 000157-02.06.2015

 

Ersağ Reishi Mantarı takviye edici gıda olarak  Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.

 

 Reishi veya lingzhi (Ganoderma lucidum), Polyporaceae familyasından geleneksel Çin tıbbında yaklaşık 4000 yıldır ilaç olarak kullanılan sıvı olarak özünün tüketildiği bir mantar türüdür. Reishi yenilebilir bir mantar değildir. Genellikle meşe ve erik ağacı kütüklerinin üzerlerinde yaklaşık 9 aylık gibi bir sürede yetiştirilir.

 

Reishi mantarı yumuşak, altı odacıksız, belirgin bir sapı olmayan, yumuşak, düz ve kırmızı cilalı bir şapkaya sahip olan bir mantardır. Mantarın yaşına göre alt kısmı kahverenginin çeşitli tonlarındadır. Altında odacıkları bulunmaz ve sporlarını çok ince gözeneklerden yayar.

 

Tadı acıdır ve tahta gibi serttir. Acı ve buruk tadı yüzünden genellikle taze veya kurutulmuş olarak ince toz haline getirilir ve suda çözdürülerek kullanılır. İçine reishi ekstresi eklenen su bir çaydanlıkta yaklaşık 2 saat kadar kaynatılır ve hemen kullanılır. İçerdiği yüksek miktarda antioksidan sebebi ile hemen kullanılmazsa yaklaşık bir buçuk saat içinde özelliğini büyük ölçüde yitirir.

 Yapılan araştırmalar sonucunda reishi mantarı bir çok faydası ile blinmektedir.Bunlardan bazıları aşağıdaki listelerimizde belirtilmiştir.

 

Reishi Mantarının Faydaları

 

• Yapılan çalışmalar, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmek için Reishi mantarının koruyucu olarak kullanılabileceğini göstermektedir.

• Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi bulunmaktadır.

• Yüksek tansiyon,kolesterol, diyabet gibi problemlerle savaşmaya yardımcıdır.

• Kan dolaşımını düzenleyerek, kalp-damar hastalıklarına karşı koruyucudur.

• Toksinleri vücuttan atmaya yardımcıdır.

• Meme, prostat, akciğer kanseri başta olmak üzere kanser türlerine karşı koruyucu etki gösterir.

• Kandaki oksijen miktarının artmasına yardımcı olur ve böylece cilt üzerinde de iyileştirici etkiler gösterir.

• Düzenli kullanımda streste azalma ve uyku düzeninde düzelmeler görülür.

• Anti-aging etki göstererek hücreleri yeniler.

 

Kullanıcıların dikkatine;Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında  endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

 

Uyarı Bilgileri:Takviye edici gıda olarak tüketilir.Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

 

Uyarı:  Sağlık ve kozmetik kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken hastalıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı oluğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesi yasaklandığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. 

 

       Sanalposlarımız henüz aktif değildir...


Benzer Ürünler

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...


Bu ürüne henüz yorum yapılmamış...


MAKALELER
Anoreksiya nervoza Civan Perçemi Çayı Cinsel ürünler
Erkek Afrodizyaklar
Tüm Makaleler...
Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Sipariş Teslimat   |   Müşteri Hizmetleri   |   Markalar   |   Haberler   |   İletişim
Not: Bu sitedeki yapılan tüm bilgiler sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünlerimiz kesinlikle ilaç değildir, tıp doktorlarının ve sağlık danışmanlarının tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer kesinlikle değildir. Sitedeki ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden esinlenerek alınmıştır.Ürünlerimiz bitkisel gıda takviyesidir...

www.lalegulbitkisel.com
Bizi Takip Edin
Sizi Kampanya ve fırsatlardan haberdar edelim...

Copyright © 2013 Şifa Adresi
Tüm Hakkı Saklıdır...